O Nas

Szczycimy sie wieloma realizacjami w Polsce i Europie. Zaufały nam setki klientów i firm. Dzięki doświadczeniu i naszym nieocenionym mistrzom stolarskim, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Hotele, dworki angielskie, wille i mieszkania. Poznaj nasze możliwości i ofertę

Meble chojnaccy

Polska firma rodzinna

Działamy na rynku od kwietnia 2005, jesteśmy firmą rodzinną. Od chwili powstania systematycznie rozwijamy się i w swojej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie. Nasz zakład zajmuje się wykonaniem i montażem mebli na zamówienie. Doświadczenie zdobyte na rynku polskim i zagranicznym pozwala nam wykonać najbardziej skomplikowane i wyszukane zlecenia. Znamy doskonale zapotrzebowanie rynku, wiemy jak sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Zadowolenie naszych Klientów jest priorytetem, to oni są dla nas inspiracją i motywacją do rozwijania naszej firmy. Aranżacja wnętrz jest naszą pasją, dlatego zawsze szukamy indywidualnych rozwiązań. Korzystając z doświadczenia tworzymy meble stylowe w designerskim wydaniu. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, kadrę wykwalifikowanych stolarzy. Współpracujemy z projektantami wnętrz.

W ofercie znajdziecie Państwo: kuchnie drewniane, kuchnie malowane, kuchnie nowoczesne, meble stylowe, szafy, sypialnie, meble pokojowe. ekskluzywne komody, konsole, biblioteki, meble łazienkowe.

Meble Chojnaccy

Z miłości do mebli...

Adres

Osiek Drawski 49 b
78-530 Wierzchowo

info@meble-chojnaccy.pl

NIP 2530193692
REGON 320042410